Як офіційні студенти Талботської школи богослов'я університету Байола, студенти Київської філії мають такий самий доступ до електронної бібліотеки університету, який  би мали, навчаючись в Каліфорнії. У студентів є доступ до сотень баз з можливістю доступу до посилань на електронні тексти та статті для скачування.

Студентам Київського філіалу ТШБ не потрібно купувати підручники англійською мовою. Київська філія купує кожен примірник підручника у достатній кількості виключно для користування студентами нашої програми. Ці підручники доступні в бібліотеці Київської богословської семінарії. Також у нас в запасі є невеликі, але швидко зростаючі ресурси рекомендованої літератури, яка здебільшого має безпосереднє відношення до курсів програми.

Завдяки партнерству Талботської школи богослов'я з Київською богословською семінарією, наші студенти мають необмежений доступ до ресурсів бібліотеки КБС, які включають понад 35 000 томів. Коли нашим студентам для курсу необхідні підручники російською мовою, часто їх можна знайти і взяти в бібліотеці КБС. З ресурсами бібліотеки КБС можна ознайомитись на сайті.