Як офіційні студенти Талботської школи богослов'я університету Байола, студенти Київської філії мають такий самий доступ до електронної бібліотеки університету, який  би мали, навчаючись в Каліфорнії. У студентів є доступ до сотень баз з можливістю доступу до посилань на електронні тексти та статті для завантаження.

Студентам Київського філіалу ТШБ не потрібно купувати підручники англійською мовою. Київська філія купує кожен примірник підручника у достатній кількості виключно для користування студентами нашої програми. Ці підручники доступні в бібліотеці Київської богословської семінарії. Також у нас в запасі є невеликі, але швидкозростаючі ресурси рекомендованої літератури, яка здебільшого має безпосереднє відношення до курсів програми.

Завдяки партнерству Талботської школи богослов'я з Київською богословською семінарією, наші студенти мають необмежений доступ до бібліотеки КБС, яка має понад 35 000 томів. Коли нашим студентам для курсу необхідні підручники російською мовою, часто їх можна знайти й отримати в бібліотеці КБС. З ресурсами бібліотеки КБС можна ознайомитись на сайті.