Ми дуже раді партнерству з КБС і Церквою в Східній Європі, а також можливості брати участь у підготовці християнських керівників. Ми хочемо зробити все можливе з нашого боку, щоб сприяти вашим стосункам з Ісусом Христом, поглибити ваше розуміння Біблії і богослов'я і розвинути ваші навики служіння.
Декан Талботської школи богослов'я,
Др. Клінт Арнольд
Західно-східне партнерство в межах магістерської програми Талбот-КБС пропонує унікальні можливості для поглибленої акредитованої богословської освіти християнських служителів. Я щиро запрошую братів і сестер в Євразії взяти до уваги цю програму як інструмент, який Бог може використати не тільки для вашої власної користі, але й для користі інших людей через вас.
Директор програми
Др. Марк Соусi
Програма школи Талбот у КБС є для нас благословінням і викликом. Благословіння - мати стосунки з тими, чий приклад варто наслідувати, і виклик - прагнути високої якості біблійної освіти.
 
Ректор Київської богословської семінарії
Анатолій Прокопчук

Як адміністрація Талботської програми за місцем навчання ми раді близько співпрацювати зі студентами і професорами, щоб сприяти забезпеченню якісної освіти для віруючих Євразії. Великий привілей - спостерігати за розвитком студентів як в академічній сфері, так і в області служіння, працюючи поруч з ними і відвідуючи їх за місцем проживання. Ми запрошуємо вас співпрацювати з нами в навчанні богобоязливих послідовників Христа, ведених Духом Святим, на служіння церкви в слов'янському регіоні.
Адміністрація за місцем навчання
Едуард Борисов і Володимир Яким