Ми дуже раді партнерству з КБС і Церквою в Східній Європі, а також можливості брати участь у підготовці християнських керівників. Ми хочемо зробити все можливе з нашого боку, щоб сприяти вашим стосункам з Ісусом Христом, поглибити ваше розуміння Біблії та богослов'я й розвинути ваші навики служіння.
Декан Талботської школи богослов'я,
Др. Клінт Арнольд
Західно-східне партнерство в межах магістерської програми Талбот-КБС пропонує унікальні можливості для поглибленої акредитованої богословської освіти християнських служителів. Я щиро запрошую братів і сестер в Євразії взяти до уваги цю програму як інструмент, який Бог може використати не тільки для вашої власної користі, але й для користі інших людей через вас.
Директор програми
Др. Марк Соусi
Програма школи Талбот у КБС є для нас благословінням і викликом. Благословіння - мати стосунки з тими, чий приклад варто наслідувати, і виклик - прагнути високої якості біблійної освіти.
 
Почесний президент Київської богословської семінарії
Анатолій Прокопчук

Як адміністрація Талботської програми за місцем навчання ми раді близько співпрацювати зі студентами та професорами, щоб сприяти забезпеченню якісної освіти для віруючих Євразії. Великий привілей - спостерігати за розвитком студентів як в академічній сфері, так і в сфері служіння, працюючи поруч з ними та відвідуючи їх за місцем проживання. Ми запрошуємо вас співпрацювати з нами в навчанні богобоязливих послідовників Христа, керованих Духом Святим, на служіння церкві в слов'янському регіоні.
Адміністрація за місцем навчання
Едуард Борисов і Володимир Яким