Навчання в семінарії повинно бути чимось більшим, ніж наповнення розуму знаннями. Ми в Талботі віримо, що час навчання в семінарії має сприяти подальшій зміні в образ Христа та поглибленню взаємовідносин з Богом. Завдяки цьому переконанню – фокусу на Духовне формування – навчальну програму Киівської філії ТБШ було розширено: протягом навчання студенти повинні пройти два курси, що орієнтовані на духовне формування. Дані курси допомогають студентам глибше зрозуміти сутність нового життя, яке віруючі мають у Христі, та партнерську роль Святого Духа в цьому процесі.

Курси, сфокусовні на духовному формуванні – це SF 501 "Вступ до формування та богослов'я духовності" та SF 503 "Особисті засади духовного формування." В Ла Мірада студенти зустрічаються невеликими групами протягом семестру, на яких вони проходять курси з духовного формування. Оскільки в київській філії форма програми є модульною, студенти зустрічаються в групах з духовного формування один раз за сесію (до чотирьох разів на рік) протягом всього часу навчання. Групи проходять той самий матеріал, що й у США, алепортягом довшого терміну.

«Цей курс допоміг мені побачити нерозривний зв'язок богослов'я з процесом особистого освячення. Мене непокоїло існування розриву між тим, що я знаю, у що вірю та між тим, як я живу, тому я завжди прагнула мати не тільки правильні взаємини з Богом, але й реальні зміни свого характеру в результаті цих відносин. Саме курси з духовного формування допомогли мені зрозуміти, як відбувається процес духовного перетворення та як християнське життя безпосередньо пов'язане з життям Бога в мені»

Лариса Фокіна, випускниця програми 2016 р.

prayer1