Талботська школа богослів’я – Київський філіал надає можливість отримати диплом магістра біблійних та богословських досліджень. Ця програма складається з 53 кредитів, які студент може взяти за зручним для нього графіком. Наш академічний рік нараховує 4 сесії. Як  правило, кожна сесія складається з двох однотижневих курсів (2-тижневі сесії в жовтні, грудні, березні та червні). Якщо студент проходить всі курси, запропоновані на сесіях за зазначеним від початку розкладом, він може завершити навчання за 4.5 роки. Ціль ТШБ-КФ полягає в тому, щоб кожного разу приймати бизько 30 студентів, таким чином, реєструючи на кожен курс приблизно 10-20 студентів. Абітурієнтів приймають в осінній семестр кожного академічного року; документи на вступ восени необхідно надати до 15 квітня.

Щонайменше, два курси на рік проводять викладачі з Талботської школи богослів’я в м. Ла-Мірада, штат Каліфорнія. Усі інші курси читають кваліфіковані викладачі з Київської богословської семінарії або інші запрошені ад’юнкт-професори.

Згідно з Асоціацією богословських шкіл, акредитуючої агенції ТШБ-КФ, 1-кредитний курс складається з 12.5 годин аудиторного навчання та 2 годин позакласної роботи на кожну аудиторну годину. Таким чином, стандартний 3-кредитний курс вимагає 37.5 годин аудиторного навчання та 75 годин досесійних та післясесійних завдань. Для студентів поставлені такі вимоги: здібність читати та розуміти богословські тексти англійською мовою, оскільки часто на курсах магістерського рівня недостатньо ресурсів російською мовою. Зараз співвідношення ресурсів російською та англійською мовами складає 40:60. Від студентів не вимагають здібностей у розмовній або писемній англійській мові. Усі курси читають або російською мовою, або англійською з перекладом на російську.

coe