Зважаючи на те, що Київський філіал має західну акредитацію, абітурієнти ТШБ-КФ проходять такий самий процес вступу, що як і абітурієнти Талботу у Каліфорнії. Цей процес включає декілька етапів. Вимоги до абітурієнта можна знайти на відповідній сторінці. Питання, щодо вступу, можна задати звернувшись до співробітників філії.
Програма розрахована на одночасне навчання 15-20 студентів. Набір нових студентів проходить щорічно, прийом документів відбувається протягом усього року. При вступі на осінній семестр, термін подачі документів – до 15 квітня.

Кроки вступу

Перший крок: Реєстраційна форма абітурієнта – завантажити цей односторінковий документ можна з нашого сайту. Його потрібно заповнити і відправити назад електронною поштою.

Другий крок: Анкета абітурієнта – завантажити цей документ також можна з нашого сайту. Це офіційна анкета, яку потрібно роздрукувати та заповнити від руки. Заповнену анкету абітурієнт повинен надіслати звичайною поштою або надати особисто в Талботський офіс в КБС. На додаток до цієї анкети необхідно надати приймальній комісії: три рекомендації (від пастора, роботодавця, друга), диплом та додаток з оцінками про освіту, дві фотографії, а також односторінкове есе про те, що вступник планує робити, отримавши ступінь магістра Талботської школи богослов'я.

Третій крок: Іспит з англійської мови та співбесіда з керівництвом ТШБ-КФ. Іспит триває три години та включає в себе письмові відповіді на питання на основі прочитаного тексту. Всі документи, перераховані в другому кроці, повинні бути надані до початку іспиту та співбесіди. Дата, час іспиту та співбесіди визначаються індивідуально для кожного абітурієнта.

Четвертий крок: Після завершення всіх вищезазначених кроків, пакет документів передається у центральний офіс приймальної комісії університету Байола для офіційного розгляду та остаточного рішення. Після цього абітурієнт електронною поштою отримує повідомлення щодо рішення приймальної комісії