Лекції, завдання та обговорення в класі завжди спонукали нас думати про застосування Писання, тому що вивчення Біблії завжди повинно вести до змін, до слідування за Христом в особистому житті, роботі та служінні, щоб являти Христа світові.
Наталія Терещенко
випускниця 2011 р.,
викладач Київської богословської семінарії
 
Я дуже радий бути випускником програми «Магістр біблійних і богословських досліджень» Талботської школи богослов'я в КБС. Програма добре наповнена необхідними курсами, а глибокий за змістом і професійно підготований матеріал сприяє глибоким дослідженням Писання. Кожен курс мотивує студента до особистих стосунків з Богом і дозволяє переживати процес духовного формування за допомогою молитви, вивчення Писання та служіння. Власне те, що необхідно для сучасних служителів, лідерів і викладачів біблійних дисциплін різних рівнів. Викладацький склад в Талботі високого рівня, з прекрасною академічною підготовкою та великим досвідом у служінні. Доповіді студентів, спільні дослідження, дискусії та хороша дружня атмосфера в класі сприяють кращому розумінню предмета і його практичному застосуванню в служінні. Важливим є і той факт, що Талботська програма має акредитацію ATS та після закінчення навчання випускники отримують міжнародно визнаний диплом. Безперечно, програма є найкращою для підготовки фахівців у відповідній галузі служіння.
Руслан Хмиз
випускник 2018 р.,
Ректор КБС
Навчаючись за Талботською програмою, я постійно отримував нові ідеї для роботи в Біблійному коледжі, для організації служіння в церкві, для проповіді, навчання і виховування нових служителів.
Сергій Мороховський
випускник 2011 р.
Я вчуся на програмі ТШБ-КФ з багатьох причин. По-перше, як для пастора, для мене важливий не тільки високий рівень інтелектуальної освіти, але й духовна складова програми навчання. Поряд з тим, що Талбот відповідає високим академічним стандартам і вимагає цього від студентів, він також дає можливість розвивати та вдосконалювати особисті духовні якості. По-друге, гнучкість навчального календаря, що дозволяє мені самостійно планувати свій графік і навантаження, полегшує можливість поєднувати навчання, роботу та служіння. І, звичайно, та неповторна атмосфера, яка створена адміністрацією й панує між студентами, всіма співробітниками та викладачами дає мені постійну впевненість у тому, що я навчаюсь там, де потрібно.
 
Вадим Яким
Пастор-вчитель баптистської церкви «Надія людям» м. Одеса.
Головний редактор всеукраїнського християнського журналу «Мир Вам!»
Програма стимулювала мене постійно перебувати в роздумах про важливі біблійні істини, це дуже цінно для мене.Читання курсами сприяє більш глибокому вивченню, знайомить з новими корисними ресурсами. У підсумку все це я можу використовувати у своєму служінні в церкві, і це не може не радувати.
 
Світлана Сухова
випускниця 2013 р., Київ
Відносно нещодавно зрозумів що поставити правильне запитання важливіше ніж почути безліч хороших ідей. Те що робить Талботська школа богословя в моєму житті – іноді гучним рупором, іноді в тихих роздумах задає все більше цих питань. Питання, які не залишають в спокої аби мислити зручними штампами. Питання, які змушують ширше дивитись на світ, глибше в Писання, уважніше в своє серце і вище на Бога.
В'ячеслав Недзельський
студент ТШБ-КФ