На цей час у ТШБ-КФ навчаються 28 студентів. Багато з них – з України, але є також студенти з Росії, Казахстану і США. Ці брати та сестри є служителями, місіонерами, викладачами у Недільних школах, молодіжними лідерами, викладачами богослів’я та керівниками богословських програм, лідерами спортивних служінь, перекладачами, засновниками нових церков, ІТ-спеціалістами та служителями у вищих учбових закладах. Ми бажаємо, щоб всі вони ще більш віддано й ефективно служили нашому Господу Ісусу Христу, використовуючи ту освіту, яку отримали в Талботській школі.

 

Відносно нещодавно зрозумів що поставити правильне запитання важливіше ніж почути безліч хороших ідей. Те що робить Талботська Школа Богословя в моєму житті – іноді гучним рупором, іноді в тихих роздумах задає все більше цих питань. Питання, які не залишають в спокої аби мислити зручними штампами. Питання, які змушують ширше дивитись на світ, глибше в Писання, уважніше в своє серце і вище на Бога.
пастор церкви, м. Ужгород
Я дуже радий бути студентом програми «Магістр біблійних і богословських досліджень» Талботської школи богослов'я в КБС. Програма добре наповнена необхідними курсами, а глибокий за змістом і професійно підготований матеріал сприяє глибоким дослідженням Писання. Кожен курс мотивує студента до особистих стосунків з Богом і дозволяє переживати процес духовного формування за допомогою молитви, вивчення Писання та служіння. Власне те, що необхідно для сучасних служителів, лідерів і викладачів біблійних дисциплін різних рівнів. Викладацький склад в Талботі високого рівня, з прекрасною академічною підготовкою та великим досвідом у служінні. Доповіді студентів, спільні дослідження, дискусії і хороша дружня атмосфера в класі сприяють кращому розумінню предмета і його практичному застосуванню в служінні. Важливим є і той факт, що Талботська програма має акредитацію ATS та після закінчення навчання випускники отримують міжнародно визнаний диплом. Безперечно, програма є найкращою для підготовки фахівців у відповідній галузі служіння.
Руслан Хмыз
Виконавчий директор КБС
Я вчуся на програмі ТШБ-КФ з багатьох причин. По-перше, як для пастора, для мене важливий не тільки високий рівень інтелектуальної освіти, але й духовна складова програми навчання. Поряд з тим, що Талбот відповідає високим академічним стандартам і вимагає цього від студентів, він також дає можливість розвивати та вдосконалювати особисті духовні якості. По-друге, гнучкість навчального календаря, що дозволяє мені самостійно планувати свій графік і навантаження, полегшує можливість поєднувати навчання, роботу та служіння. І, звичайно, та неповторна атмосфера, яка створена адміністрацією й панує між студентами, всіма співробітниками та викладачами дає мені постійну впевненість у тому, що я навчаюсь там, де потрібно.
 
Вадим Яким
Пастор-вчитель баптистської церкви «Надія людям» м. Одеса.
Головний редактор всеукраїнського християнського журналу «Мир Вам!»