На цей час випускниками ТШБ-КФ є 15 студентів (випускники 2011, 2013 и 2016 рр.). Більшість із них – жителі України, один – з Росії, і ще один – з Канади. Ці чоловіки та жінки тепер звершують служіння на теренах усієї України та поза її межами в якості пасторів, місіонерів, молодіжних лідерів, ІТ-спеціалістів, викладачів богослів’я, керівників богословських програм, а також лідерів малих груп. Ми пишаємось тим, що всі вони служать Ісусу Христу, використовуючи ту освіту, яку отримали в Талботській школі.

 

Навчаючись за Талботською програмою, я постійно отримував нові ідеї для роботи в Біблійному коледжі, для організації служіння в церкві, для проповіді, навчання і зрощування нових служителів.
Сергій Мороховській
Випускник 2011 р.
декан Рівненського регіонального біблійного коледжа
пастор церкви
Думка про необхідність навчання в освітньому закладі викликає побоювання, що доведеться робити вибір між навчанням та служінням. Проте,Талботська програма дивним чином дозволяє поглиблювати свої академічні знання з такою спрямованістю, що студент розуміє шлях їх втілення в життя і запалюється бажанням застосувати їх у служінні Богу.
Богдан Бінцаровський
Випускник 2013 р.,
Пастор церкви "Божа оселя", м. Тернопіль
Лекції, завдання та обговорення в класі завжди спонукали нас думати про застосування Письма, тому що вивчення Біблії завжди повинно призводити до змін, до слідування за Христом в особистому житті, роботі та служінні, щоб являти Христа світові.
Наталія Терещенко
Випускниця 2011 р.,
викладач Київскої богословської семинарії
Програма стимулювала мене постійно перебувати в роздумах про важливі біблійні істини, це дуже цінно для мене.Читання курсами сприяє більш глибокому вивченню, знайомить з новими корисними ресурсами. У підсумку все це я можу використовувати у своєму служінні в церкві, і це не може не радувати.
 
Світлана Сухова
Випускниця 2013 р., Київ